Regulamin zakupów


POSTANOWIENIA OGÓLNE
 

Sklep Internetowy SauHurtownia.pl prowadzi sprzedaż hurtową za pośrednictwem sieci Internet. Zamówienia są przyjmowane tylko przez stronę http://www.sauhurtownia.pl

Adres korespondencyjny Sklepu Internetowego SauHurtownia.pl:

    CAIMAX SP. Z O.O.
    CENTRM ASG, BOX G15
    05-552 Wólka Kosowska
    ul. Nadrzeczna 7C
     
Kontakt telefoniczny z Internetowym Sklepem sauhurtownia.pl możliwy jest od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 16:00 pod nr ________________.
Kontakt drogą elektroniczną możliwy jest przez całą dobę za pośrednictwem adresu mailowego: sau.hurtownia@gmail.com
Korzystanie z usług sklepu oznacza akceptację niniejszego regulaminu.
Sklep internetowy SauHurtownia.pl sprzedaje tylko osobą prowadzącym działalność gospodarczą i do każdego zamówienia wystawia fakturę vat.

OFERTA 

Artykuły oferowane przez Internetowy Sklep SauHurtownia.pl są nowe. W przypadku otrzymania towaru z wadą fabryczną Klientowi przysługuje roszczenie reklamacyjne, zgodnie z przepisami obowiązującego prawa i warunkami reklamacji.

Wszystkie ceny towarów podajemy w PLN netto.

Internetowy Sklep SauHurtownia.pl zastrzega sobie prawo do dowolnych zmian cen produktów znajdujących się w ofercie bez uprzedzenia. Posiada on również prawo do usuwania i dodawania towarów do oferty, wprowadzania, odwoływania, jak i zmian akcji promocyjnych w dowolnym momencie.

Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez Klienta zamówienia.
 
ZASADY SKŁADANIA ZAMÓWIEŃ 

Internetowy Sklep SauHurtownia.pl prowadzi działalność handlową poprzez serwis http://www.sauhurtownia.pl

Podstawą do realizacji złożonego przez Klienta zamówienia jest prawidłowe wypełnienie formularza znajdującego się w końcowym etapie składania zamówienia. Wymagane jest prawidłowe wypełnienie wszystkich pól formularza. Internetowy Sklep SauHurtownia.pl weryfikuje zamówienia telefonicznie lub mailowo. W przypadku nie nawiązania kontaktu z zamawiającym w ciągu 3 dni roboczych, zamówienie zostanie anulowane.

Zamówienia mogą być składane poprzez stronę http://www.sauhurtownia.pl

W przypadku podejrzeń o podanie nieprawdziwych danych, Internetowy Sklep SauHurtownia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia zamówienia.

Zamówienia są realizowane według kolejności ich otrzymania, aż do wyczerpania zapasów.

SauHurtownia.pl nie ponosi odpowiedzialności za niezrealizowane zamówienia z przyczyn technicznych (wadliwego działania systemów, sieci, itp.) jednak po zidentyfikowaniu błędu dołoży wszelkich starań, aby go naprawić.

Warunkiem zrealizowania zamówienia jest występowanie towaru w magazynie i/lub u dostawców sklepu.

Klient Internetowego Sklepu SauHurtownia.pl jest informowany o stanie realizacji jego zamówienia. W razie braku danego produktu zostanie on uprzedzony o możliwości zmiany zamówienia, wydłużenia czasu dostawy lub anulowaniu zamówienia.

Internetowy Sklep SauHurtownia.pl przyjmuje zamówienia 24 godziny na dobę, w ciągu całego roku. Zamówienia złożone w soboty, niedziele i święta będą rozpatrywane pierwszego dnia roboczego od złożenia zamówienia.

W wypadku braku zamówionego towaru w magazynach, klient będzie o tym niezwłocznie informowany. Może zdarzyć się, że niektóre artykuły prezentowane na stronie mogą być już wyprzedane za co serdecznie przepraszamy.

Po złożeniu zamówienia, do kupującego zostanie przesłane potwierdzenie o tym, że zamówienie do nas dotarło.

Do każdego zamówienia wystawiana jest faktura VAT.
 
FORMY PŁATNOŚCI
 
Możliwe są dwa sposoby płatności:

Płatność przelewem na konto - w momencie zaksięgowania przelewu na naszym koncie, paczka jest pakowana i wysyłana (nie licząc dni wolnych od pracy i świąt).
Pobranie - płatność w chwili odbioru zamówienia - gotówką kurierowi.
Przy zapłacie za pobraniem, towar wysyłamy w 24 godziny (nie licząc dni wolnych od pracy i świąt) po otrzymaniu wiadomości o wyborze tego wariantu.
W tytule przelewu należy podać numer zamówienia oraz imię i nazwisko kupującego. Jeśli są Państwo zarejestrowani, prosimy podać również poprawną nazwę użytkownika - nick. Brak tych informacji może wydłużyć okres zakończenia transakcji.

ZASADY DOSTAWY ZAMÓWIEŃ

Przesyłki dostarczane są na adres umieszczony w formularzu zamówienia firmą kurierską GLS lub inny. Czas dostawy zależy od rodzaju przesyłki i adresu odbiorcy. Czas dostawy może wydłużyć się, gdy kurier nie zastanie nikogo pod podanym adresem, lub z innych przyczyn leżących po stronie firmy kurierskiej. Internetowy SauHurtownia.pl.pl nie odpowiada za opóźnienia w dostawie spowodowane niewywiązaniem się przez firmy kurierskie.

Koszt każdej paczki do 31 kg firmą kurierską to 27 zł.

Każde zamówienie staramy się zrealizować jak najszybciej. Do wysyłki lub wydania towaru przystępujemy najpóźniej w ciągu 48 godzin od daty wpłynięcia zamówienia (przy opcji za pobraniem), lub rejestracji przelewu na naszym koncie.

GWARANCJE, REKLAMACJE I ZWROTY TOWARU
 
1.  Klientowi przysługuje prawo do złożenia reklamacji w Sklepie w ciągu 7 dni od daty odebrania przesyłki w przypadku   stwierdzenia w dostarczonym towarze:
a.  - wad fabrycznych,
b.  - niezgodności towaru z zawartym zamówieniem.
2.  W takim przypadku Klient proszony jest o skontaktowanie się z biurem obsługi klienta przez e-mail sau.hurtownia@gmail.com  lub telefonicznie. Reklamacje na towary odsyłane bez wcześniejszego uzgodnienia nie będą rozpatrywane.
3.  W przypadku odsyłania reklamowanego towaru należy dołączyć fakturę zakupową.

Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.
4.  Towar koniecznie powinien być odsyłany w oryginalnym opakowaniu, inaczej reklamacje nie będą rozpatrywane.
5.   Reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni od daty otrzymania przez nas przesyłki z reklamowanym towarem.
W przypadku uznania reklamacji, towar uszkodzony zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania zapasów towaru), Sklep zwróci Klientowi równowartość ceny towaru lub zaoferuje mu inne, dostępne w Sklepie towary do wyboru.
Koszty związane z odesłaniem towaru reklamowanego Sklep zwraca po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji.
6.  Przy odbiorze przesyłki od kuriera należy zwrócić uwagę czy paczka jest oryginalnie zapakowana. Jeśli Klient znajdzie ślady uszkodzeń opakowania lub próby jego otwarcia, należy otworzyć paczkę w obecności kuriera i sporządzić protokół, co skutecznie pomoże dochodzić odszkodowań od firmy kurierskiej w wypadku powstałych uszkodzeń lub braków w towarze.
7.  Nie stanowią podstawy do reklamacji różnice w wyglądzie towarów dostarczonych z zamówionymi, oglądanymi na stronie www Sklepu, które to różnice mogą wynikać z innych ustawień (parametrów) monitora Klienta. 

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH 

Klient składając zamówienie wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych przez Internetowy Sklep SauHurtownia.pl w celu realizacji zamówienia oraz w celach marketingowych (informowanie o nowościach i promocjach w sklepie).

Dane osobowe Klientów gromadzone poprzez formularz danych kontaktowych Klienta są poufne i nie będą udostępniane osobom trzecim.

Klient wyraża zgodę na otrzymywanie od Internetowego Sklepu SauHurtownia.pl korespondencji reklamowej pocztą elektroniczną oraz tradycyjną - na adres podany w formularzu zamówienia.

Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr 133 poz. 883) dane gromadzone są z należytą starannością i odpowiednio chronione przed dostępem do nich osób nieupoważnionych. Każdy Klient, którego dane znajdują się w bazie danych Internetowego Sklepu SauHurtownia.pl ma prawo wglądu do swoich danych, do ich poprawiania i usuwania.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

Internetowy Sklep SauHurtownia.pl zastrzega prawo zmiany wyżej wymienionych zasad regulaminu.

W sprawach nie określonych przez niniejszy regulamin obowiązującymi są przepisy kodeksu cywilnego.